تبلیغات
بزرگترین گالری عكس - فال و طالع بینی سه شنبه 9 تیر 1388
لطفا چند لحضه صبر کنید

بزرگترین گالری عكس

عکس,بیوگرافی,2010,88,89,عکس بازیگر,عکس فیلم,پشت صحنه فیلم,دانلود فیلم جدید,زندگینامه,گالری عکس,عکس کمیاب,عکس جدید,گالری عکس بازی

دوشنبه 8 تیر 1388

فال و طالع بینی سه شنبه 9 تیر 1388

نویسنده: admin   طبقه بندی: فال،  طالع بینی، 

 

فروردین

امروز موفق شدی كه تنبلی را از خانه خود برانی. اما باید مراقب بود كه این آفت از راه دیگری وارد می شود. تنها با كوشش و تلاشی مستمر و مداوم می توانی تنبلی را ریشه كن كرد.

اردیبهشت

مشورت با یكی از آشنایان، موجب می شود تا پرده ها كنار رفته و تردیدها از بین بروند. اكنون می توان با خیالی آسوده و راحت تصمیم گرفت و خود را برای همه سختی های این راه آماده كرد.

خرداد

امروز شانس با تو خواهد بود. بنابراین از فرصت استفاده كن و با جسارت و جرات تمام پیشنهاد خود را مطرح كن. مطمئن باش كه امروز دست به هر كاری بزنی در آن موفق خواهی بود.

تیر  

همه تو را به خاطر اخلاق و رفتار نرم و ملایمی كه داری دوست دارند. چرا بیهوده در كارهای خود تردید می كنی یا با فكرهای نادرست اطمینان به نفس خود را از بین می بری؟ این كار را باید رها كرد.

مرداد

باید كسی باشد كه شما را راهنمایی كند تا حداقل از تكرار تجربه های دیگران اجتناب كنید. بدون این راهنما نمی توان به جایی رسید.

شهریور

كارهای نصفه، نیمه را باید تمام كرد تا با خاطری آسوده بتوانی به سراغ كارها و برنامه های جدیدتر بروی. وقتی كاری ناتمام باشد، بخشی از فكر و انرژی تو را در چنگ خود نگه می دارد.

مهر

مانع بزرگی برسر راه تو قرار دارد كه خطرناك می نماید. با این حال جای نگرانی نیست. چون با اراده ای قوی و پشتكار همیشگی می توانی این مانع را از سر راه خود برداری. به پیروزی خود یقین داشته باش.

آبان

نشانه های مثبت و مهمی به چشم می خورد كه شوق برانگیز است. همین كه چشم به راه تو هستند به معنای آن است كه از تو قطع امید نكرده اند. از این نشانه ها باید در راه وصل و نیك بختی استفاده كرد.

آذر

بخاطر كاری كه انجام دادی، مورد تشویق و تحسین قرار خواهی گرفت. خوبی های تو بدون پاسخ نخواهد ماند، همانطور كه خوبی های دیگران هم بدون پاسخ نمانده است.

دی

دوستی احتیاج به كمك های فكری- نه كمك های مالی- تو دارد. او نیازمند كسی است كه در درجه اول سنگ صبور باشد و تحمل شنیدن داشته باشد و سپس بتواند از لابلای همین گفته ها او را راهنمایی كند.

بهمن

از نظر عاطفی، نسیمی تازه از عشق و محبت می وزد كه دل را خنك و زلال می سازد. اگر وزش عشق نباشد غم ها وغصه ها چون توده های مسموم و غبار اندود آدمی را خفه خواهند كرد.

اسفند

كار امروز را وقتی به فردا می اندازی، هم امروز و هم فردای خود را تخریب كرده ای بهتر است هر كاری را به موقع مناسب آن انجام دهی

لطفا چند لحضه صبر کنید

طبقه بندی

نویسندگان

Google Pagerank mérés, keresooptimalizلlلs
 • آخرین پستها

 • ابر برچسبها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

لطفا چند لحضه صبر کنید